Bilgisayar ve Donanım

Sevilen Corsair Hydro acelesi genişliyor

Bileşen pazarında en çok satanlarından birisi olan Corsair Hydro akışkan soğutucu acelesi genişliyor. Corsair seriye enerji faydalılığı ve RGB aydınlatma anlamında dikkat sürükleyen iki yeni aza daha ilave etti.

Corsair Hydro H100i RGB PLATINUM özellikleri ve maliyeti

Corsair Hydro H100i RGB PLATINUM ve Hydro H115i RGB PLATINUM ismindeki yeni soğutucular şirketin hem fan hem de pompada RGB aydınlatma kullanan ilk Hydro mahsulleri ünvanına sahip. Her fanda 4 LED ve pompada 16 LED olmak üzere toplamda 24 LED yer alıyor. iCue uygulaması üzerinden RGB aydınlatma hakimiyet edilebiliyor.

Ayrıca Bkz. “Tek şarjla 365 gün kullanım: Anker EufyCam güvenlik kamerası”

Yeni modellerde manyetik rulmanlara sahip fanlar sürtünmeyi en aza indiriyor, en iyi hava akımını ve yüksek değişmez tazyiki sağlıyor. Ayrıca yüksek seviyelerde dönse dahi ananesel rulmanlardan daha az hengame çıkarıyor. Düşük yoğunluklarda ise fanlar tamamen durabiliyor. Yeniden iCue uygulaması ile fanların ve pompanın hakimiyeti sağlanıyor.

Detaylara bakacak olursak Corsair Hydro H100i RGB PLATINUM modeli iki adet 120mm fan ve 240mm radyatör ile geliyor. Dönüş sürati 2400 RPM seviyesine kadar çıkıyor. Maliyeti 160$.

Corsair Hydro H115i RGB PLATINUM modeli ise iki adet 140mm fan ve 280mm radyatör ile geliyor. Dönüş sürati ise 2000 RPM seviyesine kadar çıkıyor. Maliyeti 170$ olarak söylendi.

 

https://www.guru3d.com/news-story/corsair-launches-hydro-series-h100i-and-h115i-rgb-platinum-liquid-cpu-coolers.html Paylaş Tweetle Eposta ile Paylaşın başlıklı bu dostunuza postalayın.

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Araç çubuğuna atla