Bilgisayar ve Donanım

OneDrive’dan OS X’e makûs haber

OneDrive OS X 10.10 ve 10.11'den kötü haber!

Microsoft, OneDrive alakalı yaptığı fotoğrafı söylemede, mobil sunucularda, 1 Şubat 2019 tarihinden itibaren  OneDrive’ın OS X 10.10 Yosemite ve 10.11 El Capitan yardımının sonlandırılacağına söyledi. Bu haber sürpriz sayılmaz çünkü Apple, daha önceki uygulamalar mevzusunda üreticilerle işbirliği yapmayı yalanlıyor. 

Fiyatsız hosting: Bir aylık fiyatsız hosting fırsatını tutun!

Ancak içinizin rahat olmasını salık veriyoruz. Çünkü senkronizasyon hüneri, bahsi geçen tarihten sonra dahi kulllanıcılar tarafından, kısa müddet için kullanılabilecek. Şayet mesele yaşarsanız, yeni MacOS versiyonuna geçiş yapmanızı öneriyoruz; zira daha önceki versiyonlarda ve daha önceki irtibat sisteminde, aktüel meselelere çözüm bulmanız hiçbir koşul altında muhtemel olmayacak. Yosemite veya El Capitan işletim sistemlerinde OneDrive test edilmeyecek ve 1 Şubat 2019’dan itibaren problemler düzenlenmeyecek.

Daha evvel de vurguladığımız gibi senkronizasyon, kısa bir yarıyıl için muhtemel…. Bahsi geçen müddet dolduktan sonra uygulamaları kurmanız olanaksız olacak. 

Microsoft, yeni OneDrive versiyonları için minumum macOS 10.12’yi öneri ediyor. En sıhhatli tecrübe ise  macOS 10.14 Mojave versiyonlarında asıllaşacak. Microsoft ve Apple ikilisi macOS 10.14 Mojave versiyonunu şiddetle öneri ediyor. 

İndirmek için tıklayın Evvelki HaberAndroid aktüellemesi bu meseleyi tarihe gömecek Sonraki HaberAB’nin Yeni Vergi Tasarısı Maniye Takıldı!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Araç çubuğuna atla