Bilgisayar ve Donanım

Monster Notebook’tan sponsorluk!

Türkiye’nin reyin bilgisayarı markası Monster Notebook, Türkiye’deki izleyicilerin pek çok film ve animasyon kişiliğinin sesi olarak tanıdığı oyuncu, seslendirme sanatçısı ve müzisyen Harun Can ile sponsorluk uyuşması imza attı. Müzik ve seslendirme çalışmalarında Monster’ın yüksek performanslı gaming laptoplarının eforundan yararlanacak olan Harun Can, aynı zamanda markanın sesi de olacak.

Fiyatsız hosting: Bir aylık fiyatsız hosting fırsatını tutun!

Uyuşma çerçevesinde; pek çok reklam ve sinema filminde, animasyonlarda sesiyle yer alan ve muhtelif programlarda sunuculuk yapan, ayrıca KorkuluK isminde bir müzik projesi olan namlı seslendirme sanatçısı, oyuncu ve müzisyen Harun Can, artık çalışmalarında Monster laptop modellerini kullanacak.

2018110718033790985.jpg Monster Notebook Harun Can'ın Sponsoru Oldu

Oyuncu, müzisyen ve seslendirme sanatçısı olan Harun Can, Monster ile olan işbirliği hakkında şunları söyledi, “Hem seslendirme çalışmaları gereği hem de müzikle uğraştığım için yüksek performans alabileceğim, emin bir taşınabilir bilgisayara gereksinimim oluyor. Monster Notebook daha evvel bildiğim bir markaydı fakat beraber çalışma fırsatımız olmamıştı. Bu vesileyle Monster için seslendirme de yapacağım. Benim açımdan coşku ve iftihar verici bir çalışma. Ortaya hoş şeyler çıkacağına inandığım anlamlı bir işbirliği. Onlar teknolojiyi Türk kullanıcılarla buluştururken ben de Hollywood yıldızlarını Türk izleyicilerle buluşturmaya devam edeceğim.”

Monster’ın yüksek performanslı reyin bilgisayarları, video veya ses operasyona gibi yüksek operasyon eforu gerektiren misyonlarda da kullanıcılarının her lüzumunu aşırısıyla karşılıyor. Intel’in 8. jenerasyon Coffee Lake mimarili operasyoncularının kullanıldığı Monster modelleri, NVIDIA GeForce GTX10 tezsi grafik kartlar, yüksek süratli DDR 4 hafızalar ve M.2 SSD depolama birimleri ile günlük yaşamda karşılaşılabilecek her senaryoda yüksek sürat sunmayı muvaffak oluyor.

Creative SOUND BLASTER Cinema ses sitemine sahip olan Monster reyin bilgisayarları, Pusat Virtual 7.1 RGB Gaming Headset ile de reyin, film ya da müzik fark etmeksizin üstün bir kullanıcı tecrübeyi sunuyor. Ayrıca USB Type A ve Type C, HDCP dayanaklı HDMI portu, Mini DisplayPort 1.2 ve 1.3 iletişim noktaları ile çoklu monitör gibi harici teçhizat kullanımı ve aygıtlar arası yüksek süratte dosya transferi olası oluyor.

Monster Notebook Müessesesel İrtibat Müdürü Kayra Keri Küpçü, Harun Can ile olan işbirliklerini şu laflarla değerlendirdi, “Harun Can müzikle, reklamla, videoyla, seslendirmeyle uğraşan çok istikametli bir insan. Dolayısıyla bu değişik işlerle uğraşırken kullanabileceği yüksek performanslı bir bilgisayara her zaman lüzumu var. Monster olarak bizim de yalnızca oyunlarda değil, her türlü modelleme, video ve ses operasyona programında yüksek performans verebilen çok istikametli modellerimiz var. Bu açıdan Harun Can ile harikulade bir ortaklık tuttuğumuza inanıyorum. Harun Can aracılığıyla Monster olarak oyuncuların çok iyi tanıdığı bir sesle onlara hitap ediyor olmamız da bizim için ayrı bir coşku kaynağı olacak. Beraber hoş işlere imza atacağımıza inancım bütün.”

Monster Notebook hakkındaki en yeni haberlerden ve büyümelerden anında haberdar olmak için markanın facebook.com/monsternotebook/ adresindeki Facebook sayfasını takip etmeyi unutmayın.

Evvelki HaberOyun beğenirler HyperX’in resim müsabakasında! Sonraki Haberİşte Türkiye’nin ilk “Fijital” Romanı!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Araç çubuğuna atla