Bilgisayar ve Donanım

Bixby, geliştiricilere açılıyor!

Samsung, geliştirici konferansında Bixby’ye ait yenilikleri de duyurdu. Yaygınlaşma mevzusunda kasvet yaşayan dijital asistan, yapılan ilana göre geliştiricilere Bixby ile irtibat kurma kabiliyeti sunacak.

Fiyatsız hosting: Bir aylık fiyatsız hosting fırsatını tutun!

Bu ilan reelinde yeni değil zira mobil kısmın CEO’su DJ Koh, entegrasyon lafını birkaç ay evvel vermişti. Bugünkü bültenle beraber şirket, geliştiricilerin Bixby Capsules’ü kullanarak dijital asistana yeni özellikler ilave edebileceğini, bunları Bixby Marketplace üzerinden dağıtabileceğini söylüyor.

Çalışmalarından onur dinleyen Samsung, rakiplerine göre daha sarih bir geliştirme civarı sunduğunu belirtiyor. İlana göre üçüncü parti geliştiriciler, Samsung’un yapabildiği her şeyi yapabilecekler.

Bu arada Bixby, Almanca, Fransızca ve İtalyanca dayanağı kazanacak ve Avrupa’daki varlığını genişletecek. Dijital asistan daha evvel İngilizce ve İspanyolca görüşebiliyordu.

Bu yeni çalışmalarla beraber Bixby, azıcık daha iyi hale gelecek. Tabi, Google Asistan ve Siri’ye reel bir rakip olup olmayacağını zaman gösterecek.

Evvelki HaberLG, yeni çentikli telefonu için tescile müracaat etti Sonraki HaberMessenger’dan gönderilen iletiler silinebilecek

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Araç çubuğuna atla