Bilgisayar ve Donanım

Atatürk resimleri lifebox’ta

Türkiye’nin fertsel depolama servisi lifebox, 10 Kasım’ın manevi bedelini yaşatmak emeliyle kullanıcılarını, Gazi Mustafa Kemal Atatürk‘ün en hoş resimlerinin yer aldığı çok özel bir arşivle buluşturuyor. Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Müesseseyi gibi bir hayli arşivden uzun süreli bir çalışmayla taranan suratlarca özel Atatürk resmi, lifebox tarafından herkese sarih olarak sunuluyor. Kullanıcılar, lifebox tarafından paylaşılan link altında yer alan lifebox Atatürk Arşivi klasöründen ulu önderin en hoş resimlerini seçip, dilediğini tüm sosyal medya mecralarında basitçe paylaşabilecek. lifebox’ın Atatürk klasörü, önümüzdeki yarıyılda daha da zenginleşerek çok daha büyük arşiv haline getirilerek bir tarihi seçkiye dönüşecek.

Fiyatsız hosting: Bir aylık fiyatsız hosting fırsatını tutun!

Atamızın en hoş resimlere lifebox linkinden erişebilirsiniz. bit.ly/lifeboxataturkarsivi

Dünya standartlarında hizmet kalitesi

Dünyanın dört bir yanında kullanıcısı olan lifebox, resim, video, müzik, evrak ve kılavuzun güvenle saklanmasını sağlıyor. 6.5 milyondan fazla kullanıcısı ile Türkiye’nin en çok seçim edilen bulut depolama servisi lifebox, dünya standartlarının üzerinde hizmet verebilen uygulama olma özelliğine sahip. lifebox’ın surat ve obje tarife özellikleri sayesinde milyonlarca anı arasından istenilen resmi bulmayı basitleştiriyor. Kullanıcılar aradıkları bir resmi bulmak için resimdeki şahıs, nesne, tarih ve yere göre arama yapabiliyor. Yer aç özelliği ile lifebox’a yedeklenmiş resimler makineden kaldırılarak telefon belleğinde anında yer açılıyor. lifebox’ın parola ve parmak izi özelliği çok daha tehlikesiz arşivleme tecrübeyi sunuyor. Uslu telefonlar, tablet ve PC’lerin yanı gizeme Apple TV ve TV+ uygulaması ile tüm resim ve videolar televizyondan görüntülenebiliyor.

İLGİLİ HABER Dev çiftliği o gözetiyor Evvelki Haber”Sürücüsüz Taşıt Çelişkiyi” Deneyi Sonuçlandı Sonraki HaberGoogle’dan enerji tasarrufu bombası!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı
Araç çubuğuna atla